KATSETA! ÕPI! IMESTA! Sel õppeaastal koos PROTO avastustehasega

Sündmus

kuni

PROTO avastustehas

Õpihuvi laagripäev PROTO avastustehase ja Kolme Põrsakesega

PROTO avastustehas loob võimalusi saamaks aimu, kuidas toimib maailm meie ümber.  Seostamaks loodusaineid leiutiste maailma ja meie igapäevaeluga, oleme loonud rea põnevaid õppeprogramme kõikidele vanuseastemetel, mis toetavad loodusteadusliku pädevuse saavutamist.

Tutvu meie tundidega siin: https://prototehas.ee/haridusprogrammid/ 

PANE TÄHELE! Sel õppeaastal astume sammu lähemale algkoolide loodusõpetusele ning juhatame neid põnevasse loodusainete maailma läbi kahe uue programmi „Kuumaõhupall“ ja „Allveelaev“. Uurimuslikud tunnid lasevad õpilastel ise avastada loodusainete algtõdesid ning mismoodi loodusteaduslikud teadmised ning nende uurimine on meie maailma rikastanud.

Uuri lähemalt: https://prototehas.ee/oppeprogramm-algkoolile/

Õppetunde toetab virtuaalreaalsuse keskne ekspositsioon, mis annab võimaluse peale tundi koos klassikaaslasetega katsetada mänguliselt, kuidas erinevad leiutised nagu kuumaõhupall või allveelaev töötavad. 

ÕPIHUVILAAGRID

Koostöös ägedate noorte teaduse populariseerijatega Kolmest Põrsakesest oleme rikastamas õpihuvilaagrite korraldajate laagripäevi. Laagripäev Protos on täidetud kolme õppeprogrammiga, hea toidu ja mänguga. Sotsiaalseid oskusi toetav töötuba annab võimaluse toimida grupis ning teha end mõistetavaks ka siis, kui miskit ei toimi. Õpilünkade lahendamiseks saab õpetaja valida ise, millised töötoad ja õppeprogrammid just nende vajadustele vastavad.

Tutvu nendega siin: https://prototehas.ee/opihuvi-laager/

Kogemustest kasvab teadmine!