Koolide ja partnerite koostööseminar toimub 8. juunil veebis

Sündmus

Veebipõhine

Pilt 1

Koolide ja ettevõtete ning kooliväliste partnerite koostööseminar tuleb taas! 
Meile ei ole uudis, et kõik muutub. Muutused toimuvad töömaailmas, töösuhetes, ametite ülesannetes, haridussüsteemis, õpetamises. Kõigi muutuste valguses on oluline mõista koostöö olulisust ja seda, mida erinevad osapooled vajavad ning ootavad, mis noori motiveerib. Ühendades jõud, saame näidata ja pakkuda noortele kogemusi, mis aitavad mõista, missugust kasu loob koolis õpitav õppeaine tulevikus, ühel või teisel töökohal.

Esinevad Tuuli Mekk, Karjäärinõustajate Ühingu juhatuse liige, karjäärinõustaja, Rakvere Reaalkooli huvijuht Sirli Vahula ja Õppejuht Kadri Vahula, Rudolf Gustav Hanni, Kirjastuse Seik tegevjuht, Marek Mekk, MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla asutaja liige ja mentor, Imbi Raudkivi, Läänemaa Ühisgümnaasiumi ettevõtlusõpetaja, Monika Undo, Läänemaa Ühisgümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja.
Toimumisaeg: 8. juunil kell 15-16.45 veebis

Registreeru veebiseminarile siit: koda.ee/koostooseminar

Koostööseminari korraldavad Haridus- ja Noorteameti ettevõtlus- ja karjääriõppe programm Edu ja Tegu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ning Eesti Teadusagentuur. Rahastab Euroopa Sotsiaalfond.