Loodusteadused ja tehnoloogia koolis Koostöö ja lõiming Scientix konverents 2019

Sündmus

kuni

Tartu Tamme Gümnaasium

Scientix

Lugupeetud õpetaja, koolijuht, haridusametnik ja teadlane!

Olete oodatud Scientix Eesti konverentsile Loodusteadused ja tehnoloogia koolis. Koostöö ja lõiming. Konverents toimub Tartu Tamme Gümnaasiumis (Nooruse 9) 28.02 - 01.03.2019

Nii loodus- ja täppisteaduste kui klassiõpetajatele, koolijuhtidele jt haridusvaldkonna tegijatele suunatud konverents pakub võimalust õppimiseks ja kogemuste vahetamiseks - teid ootavad erinevad ettekanded ja töötoad nii Eesti kui välisesinejatelt, samuti ettevõtete ja teadusasutuste külastused ning õpetajate stendiettekanded.

Konverentsi peamine töökeel on eesti keel, välisesinejate ettekanded ja töötoad on inglise keeles.

KONVERENTSI PROGRAMMI leiate SIIT

Konverentsile registreerumine on avatud SIIN kuni 18. veebruarini, kuid kohtade täitumisel sulgeme registreerumise varem. Juhime tähelepanu, et töötubades on osalejate arv piiratud ning Teie osalemine just Teid huvitavas töötoas sõltub vabade kohtade olemasolust. Seega soovitame konverentsile registreeruda esimesel võimalusel.

Konverentsist osavõtt on tasuta. Konverentsil osalemisega seotud sõidu- ja majutuskulud jäävad osaleja enda kanda ning majutus tuleb ise korraldada.

NB! Juhime tähelepanu, et konverentsiga samal ajal toimub Tartus rahvusvaheline spordivõistlus, mistõttu soovitame kaugemalt tulijatel majutuse broneerimisega tegeleda esimesel võimalusel. Soovitusi ja majutuse sooduskoodi leiate SIIT.

Rahvusvahelise projekti Scientix kohta saab lähemalt lugeda siit. Projekt edendab üle-euroopalist  koostööd loodusteaduste, tehnoloogia, inseneeria ja matemaatika õpetajate, kasvatusteadlaste, poliitikakujundajate ja teiste STEM* haridusega seotud professionaalide vahel. Eesmärgiks on jagada ja levitada parimaid kogemusi loodusteaduste- ja tehnoloogiaalases hariduses.

Lisainfo konverentsi kohta:
Imbi Henno, Haridus- ja Teadusministeerium, imbi.henno@hm.ee
Eeva Kirsipuu-Vadi, Tartu loodusmaja, eeva.vadi@gmail.com, tel. 52 13881

Konverentsi korraldajad ja toetajad:
Scientixi konverentsi toetajad