Avatud Teadusringide Päev „Mõtle kui teadlane“

Sündmus

Eesti

avatud teadusringide päev

Juba kolmandat korda korraldab Eesti Teadushuvihariduse Liit noortele ja nende peredele suunatud teadusringide päeva!
4. detsembril toimub üle-eestiline Avatud Teadusringide Päev 2021 „Mõtle kui teadlane“, juhtides tähelepanu loodus-, teadus- ja tehnoloogia (LTT) valdkonna huviringides õpitava olulisusele ning andes võimalikult paljudele lastele ja nende vanematele võimaluse teadushuviringe avastada.

Mis toimub LTT haridusega seotud huviringides? Mida põnevat on pakkuda loodusel ja teadusel käsikäes? Mida saab meisterdada, milliseid katseid teha? Kõik, kes tunnevad huvi kõige ümbritseva vastu saavad tulla kokku ning uudistada, mida huvitavat ja õpetlikku tehakse ühes loodus- ja täppisteaduste huviringis.

Kokku avab oma uksed rekordarv, üle 60 teadusringi üle Eesti, sealhulgas e-huviringid, milles saab osaleda oma kodust lahkumata ükskõik millises Eesti otsas. Valikus on mitmeid erinevaid tegevusi nagu robootika, programmeerimine, päikesesüsteemi uurimine, strateegilised seiklusmängud, meisterdamine, füüsika ja keemia katsete tegemine, mustkunst, loomade ja loodusmatkad ning palju muud.

Ringidesse on vajalik eelregistreerimine, osalemine tasuta. Vali endale sobivaim ring ja tule saa osa teadushariduse maagiast - www.huviring.ee.