Loodusluuleõhtu ürituste sarja kolmanda hooaja avab luuletaja Mehis Heinsaar 

Sündmus

18:00 kuni 20:00

Tartu Ülikooli loodusmuuseum (Vanemuise 46, Tartu)

üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Loodusluuleõhtu ürituste sari alustab kolmandat hooaega. Luuletaja ja proosakirjanik Mehis Heinsaar tuleb kolmapäeval, 27. septembril Tartu Ülikooli loodusmuuseumisse ja kannab ette loodusluulet.  

Loodusluuleõhtu on õdusas õhkkonnas kohtumine kirjanikuga. Ürituse esimeses pooles esitab sõnakunstnik oma teoseid. Õhtu teises pooles saavad julgemad jagada vabal laval omaloomingut. Publikut kostitatakse joogipoolise ja küpsistega.  

Mehis Heinsaar on kirjutanud 11 raamatut, neist kaks luulekogu. „Loodus on minu jaoks energia-allikas number üks. Ilma selleta pole midagi. Tunnen loodusega jumalikku sidet, loodus sisendab minusse ülevust, aukartust. Loodus ei reeda mind kunagi,“ ütles Mehis Heinsaar.  

Kolmanda hooaja esimene loodusluuleõhtu kuulub Tartu Tudengipäevade programmi. Tartu Tudengipäevade korraldamise traditsioon sai alguse 1965. aasta oktoobris, mil korraldati esimest korda Tartu Üliõpilaspäevi. Tartu Tudengipäevad hoiavad ja kannavad tudengivaimsust, pakkudes nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele võimalust mõnusa meelelahutus- ja kultuuriprogrammi saatel vaim välja puhata.    

Loodusluuleõhtu Mehis Heinsaarega toimub 27. septembril kell 18 Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seminarialal. Osalemine piletiga 3€.  

Loodusluuleõhtu korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital.