Rakett69 klubi: peresessioon koos Rakett69 13. hooaja finalisti Joosep Lukiniga

Sündmus

12:00 kuni 14:00

Rakett69 teadusstuudiod, Valukoja 12, Tallinn

Pilt

Kas Sinu pere armastab "Rakett69" saadet ning tahaks isegi käed külge lüüa ülesannete lahendamisel? Sel juhul olete oodatud toredale teadussessioonile, kus osaleb "Rakett69" 13. hooaja finalist Joosep Lukin.

Tallinnas Ülemiste Citys asuvas "Rakett69 Teadusstuudiod" keskuses (Valukoja 12, Tallinn) käivad igapäevaselt teadussessioonidel klassid, ettevõtete tiimid ja sünnipäevalised, kuid nüüd saavad pääsme sessioonile osta kõik huvilised (kuid neid on piiratud koguses!). Laupäeval, 2. märtsil kell 12.00-14.00 toimuvale sessioonile on oodatud 7-15-aastased lapsed ja nende vanemad (muidugi võivad soovi korral osaleda ka pere vanemad lapsed). Ülesannete lahendamiseks jagatakse osalejad tiimidesse (lapsed saavad oma vanemaga olla samas tiimis) ning seejärel tuleb meisterdada, nuputada, katsetada ja lahendusi leida!

Teadussessioonil ootab osalejaid kolm põnevat ülesannet:

  • Playtronica
  • Põrkamise vähendamine
  • Võidusõiduk

Iga laps saab sessiooni lõpus diplomi ning iga osalejat ootab maitsev amps Tere poolt. Muidugi saate soovi korral teha koos Joosepiga ka pilti ja küsida küsimusi.

Kokku on sessioonile saadaval vaid 30 pääset, ühe pääsme hind on 15 eurot. Igale osalejale tuleb olenemata vanusest osta eraldi pääse. Pääsmed on müügil Piletitasku keskkonnas. Kui mõni pereliige ei soovi ülesandeid lahendada, siis talle piletit ostma ei pea - kuid siis laua juurde lahendama ei pääse, vaid tuleb sessiooni eemalt pealtvaatajana jälgida.

Rakett69 Teadusstuudiod eesmärgiks on inspireerida nii lapsi kui täiskasvanuid, kuna just viimased on need, kes on eeskujuks ning suunanäitajateks oma järeltulijatele. Teadus on põnev ning avastamist väärt! Rakett69 Teadusstuudiod on 100% suunatud käed-küljes tegutsemisele, ülesannete lahendamisele ja katsetamisele.

Tulge veetke perega põnev ja hariv pärastlõuna teadusmaailmas! 

Piletiinfo leiad siit.