Õpilaste teadusfestival 2023

Õpilaste teadusfestival 2023

Õpilaste teadusfestival on kevaditi toimuv suursündmus, millega tähistame teadust ja noori teaduses. Festival toimub Eesti Rahva Muuseumis 11.-12. aprillil 2023. Festivali raames leiab aset ka Õpilaste teadustööde riikliku konkursi II voor ning parimate tööde posterettekannetega on võimalik tutvuda kõikidel festivali külastajatel. 

Lisaks on võimalus kahe päeva jooksul osa võtta põnevatest töötubadest ning kuulata inspireerivaid ettekandeid. Festival on ka hea viis õpilastele tulevase uurimis- või loovtöö teema leidmiseks ja inspiratsiooni ammutamiseks. Õpilased, kellel on uurimistöö tegemine alles ees, saavad näha, mida ja kuidas teised õpilased uurinud on. Lisaks saab ülevaate erinevatest kasutatavatest meetoditest ja võimalustest töö tegemisest ülikoolide või teadusasutuste juures. Sarnaselt õpilastele jagub inspiratsiooni ka õpetajatele, keda julgustame kasutama enda klassiruumis põnevaid lahendusi ning miks mitte tegema koostöö kooliväliste organisatsioonidega. 

Vaata detailsemat infot valides huvipakkuva teema lehe paremal servas asuvast menüüst!

Lisainfo:

Annely Allik
Tel: 730 0333
annely.allik@etag.ee

NB! Õpilaste teadusfestivali pildistatakse ja õpilaste riikliku teadustööde konkursi autasustamist kantakse üle portaalis www.miks.ee. Korraldajatel on õigus kasutada pildi- ja videomaterjali hiljem veebi- ja trükimaterjalides.