AHHAA Robolahing otsib osalejaid!

03. Mai 2023

Ahhaa

Pilt 2

4. novembril 2023 korraldab AHHAA teaduskeskus Baltikumis ja Põhjamaades ainulaadse AHHAA Robolahingu ning seda sel aastal Tartus, Kammivabrikus!
Mis on AHHAA Robolahing?
Robolahing on puldiga juhitavate või autonoomsete lahingumasinate võistlusmatš. Kaheminutiliste matšide jooksul tuleb igal võistleval robotil oma kavala strateegia, oskusliku manööverdamise ning leidliku lahingurelva abil vastasele säru teha.
Vaatemängulisust, võistlushasarti ning pinget pakub lahing nii osalejatele kui ka igas vanuses pealtvaatajatele!

Pilt 1
Foto: Rain Aunapu/Robolahing 2022

Otsime võistlusele osalejaid!

  • Osaleda saab üksi või võistkonnaga (kuni 4 liiget)
  • Võistlustulle asutakse kahes kaalukategoorias: 0-29,9 kg ja 30,0-55,0 kg
  • Enne registreerimist tutvuge palun meie kodulehel reeglite all tehniliste nõudmiste ja võistlusreeglitega: www.robolahing.ee/osalejale/reeglid
  • Meie blogist leiad ka võistlusroboti ehitamise ABC, mis annab lühikese ülevaate võistlusrobotile vajalikest komponentidest.

Robolahingu eesmärk on tekitada huvi robootika, inseneeria ja mehaanika vastu ning pakkuda asjast huvitunutele selleks ka väljundit. Kui sul pole tiimi või sa ei ole kunagi varem robotit ehitanud, võta julgelt meiega ühendust ning abistame sind roboti ehitamist, materjalide saamist ja muude robotiehitust puudutavate murede ning küsimustega. See kõik on õpitav! Peaasi, et sul uudishimu ja pealehakkamist jaguks.
Registreeri end siin: www.robolahing.ee/registreerimine.
Registreerimine on avatud kuni 1. juuni 2023.

PS! Võistlusest annab hea ülevaate eelmisel aastal Tallinnas toimunud Robolahingu aftermovie.