Seikluslik linnalaager PROTO avastustehases

Sündmus

10:00 kuni 17:00

PROTO avastustehas

PROTO linnalaager

PROTO menukad suvelaagrid tulevad taas!
Kutsume noori vanuses 8.-12. eluaastat seikluslikesse linnalaagritesse. 

Mis meil seekord plaanis?

Proto seikluslaager on täis seiklusjutte ja -mänge, ootamatuid külalisi ja külastusi Põhja-Tallinna salapärastesse paikadesse. Leiutamismaailm käivitab ja paneb ka ise leiutama. Leiutame tuulelohesid ja uurimismasinaid, lahendame missioone ning moodustame PROTO salaseltsi!

Suvelaagris kombineerime tegevusi õues ja siseruumis. Tegevuste vahepeale on pikitud ka vaba aeg virtuaalreaalsusmängudeks PROTO ekspositsioonisaalis.

TOIMUMISAJAD

Ühe laagrirühma suurus on 20 last.
Laagrisse ootame lapsi vanuses 8.-12. eluaastat.
Hind: 105 eurot (sisaldab programmi, sooja lõunasööki ja õhtuoodet)

LAAGRI PÄEVAKAVA
LAAGRIPÄEV ALGAB KELL 10:00 JA LÕPEB KELL 17:00

  • Esimene laagripäev on täis avastamist. Lahendame missioone nii õues kui toas, jutustame lugusid leiutajatest ning õpime tundma salakoodide põnevat maailma.
  • Teine laagripäev on täis mängu. Lasermäng Proto ekspositsioonis või hoovimängud Kalamaja pargis ja Kalamaja muuseumis. Mängime värvide ja materjalidega ning moodustame lausa oma salaseltsi.
  • Kolmas laagripäev on täis leiutamist. Töötoad Protos, kus teeme eksperimente meeltega ning ehitame uurimismasinaid. Sel päeval külastame ka ühte salapärast paika Põhja-Tallinnas.

Laagriseikluse läbinud saavad rinda seikleja märgi ning pärjatud au ja kuulsusega!

Oluline! Laagrite programm on kohati varieeruv. 13 suvelaagri jooksul külastame erinevaid kohti nagu näiteks Kalamaja muuseum, Naked Island, Kalamaja pagar ja palju muid põnevaid kohti. 

INFO JA REGISTREERIMINE

Laagrit toitlustab Proto kohvik. Lastele pakutakse toekat lõunasööki ja õhtuoodet.

Palun anna meile kindlasti vähemalt 3 päeva enne laagri algust märku, kui laps laagris osaleda ei saa. Sellega annad võimaluse kellelgi teisel vajalikest teadmistest osa saada.

Küsi lisa: anett@protofactory.ee
 

MIS ON SUVI SEIKLUSTE JA AVASTUSTETA? IGAV!
SEEGA TULE PROTO SUVELAAGRISSE!