Koolidel on võimalus kandideerida Tartu Ülikooli teaduskooli õpikodade programmi

trew

Algas registreerimine järgmise õppeaasta Tartu Ülikooli teaduskooli õpikodade programmi. Õpikodade programm pakub koolidele regulaarseid kõrgtasemel füüsika, keemia ja bioloogia laboritunde, mis aitavad rikastada õppekava ja tugevdada võimekust reaal- ja loodusteadustes.

Õpikodadesse oodatakse 7.–12. klasside õpilasi, rühma suurus on 15–25 inimest. Valikus on neli õpikoda: bioloogia põhikoolile ja gümnaasiumile, keemia gümnaasiumile, füüsika põhikoolile ja füüsika gümnaasiumile. Õpikodades teevad noored eksperimente asjatundlike juhendajate käe all kasutades tänapäevaseid ja huvitavaid vahendeid. 

Programmis osalevalt koolilt eeldame ruume laboritundide läbiviimiseks, kohapealset organiseerimist ja õpilaste registreerimist. Teaduskooli poolt on juhendamine ja vajalikud töövahendid.

Õpikoja osalemistasu on ühe kooli õpilaste rühmale 100 eurot õppeaasta kohta, mitme kooli õpilastest koosnevale rühmale on programm tasuta.

Osalemissoovist andke teada hiljemalt 15. juuniks registreerumisvormi kaudu:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehxR4b_rXbP0dtKIj0gL3KKLW6SABe_m9H6k8yfBZmFnxZjA/viewform

Nii osalenud õpilased kui õpetajad saavad Tartu Ülikooli tõendi. Õpetajad saavad ka juhendid, kuidas laboritunde ise edaspidi läbi viia.

Tutvu õpikodade programmiga lehel https://teaduskool.ut.ee/et/fuusika-keemia-ja-bioloogia-opikojad  

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?