Positron 2023 - Energeetika ja elektrivaldkonna tippsündmus

Sündmus

kuni

Unibet Arena, Tallinn, Paldiski mnt 104BAva suur kaart

Positroni plakat

Eesti suurim elektri- ja energeetikavaldkonna sündmus Positron leiab aset juba 22.-23.09 Unibet Arenal. Positron ootab külla kõiki, kes on huvitatud elektrivaldkonnast või on langetamas erialast/karjäärialast valikut. Meie soov on eelkõige inspireerida noori valdkonda sisenema ning pakkuda külastajatele harivat ning samaaegu meelelahutuslikku programmi.

''Rohelisem'' ja ''turvalisem'' on need kaks märksõna, mis tänapäeval meie mõtteid läbivad, kui me mõtleme tuleviku peale. Selleks, et sinna jõuda, on meil vaja kindlat sihti, plaani ja eelkõige südikust täis noori peale hakkajaid. Eesmärgi poole liikumiseks toome me Positroniga Unibet Arena katuse alla kokku valdkonda esindavad ettevõtted ja erialasid õpetavad Ülikoolid, et pakkuda noortele inspiratsiooni valikute langetamisel, mis nende tulevikku vorbivad.

Ürituse raames on võimalik osa võtta erineva raskusastmega töötubadest erinevate ettevõtete alal ning panna oma oskused proovile võistlustel, kus võitjad saavad ka auhindasid. Lisaks kõigele muule saab külastaja kuulata suurel laval debatte ja põnevaid Ted Talk vormingus kõnesid, mis tutvustavad valdkonna uusimaid innovatsioone ja väljavaateid tulevikku. Puudu ei jää ka meelelahutusest, sest koostöös KVARKi, Taltechi ja Eesti Energiakeskusega leiavad aset teadusshowd ning külastaja saab näha ka põnevaid eksponaate.

PS. Mõlemale päeva lõpus kütavad lava kuumaks Liis Lemsalu ja Villemdrillem.
 

Näeme juba Positronil!

Sissepääs on kõigile TASUTA. Tasuta pääsmed saad siit. 
PS. Kui sul on soov kooliga registreerida üle 20 osaleja, siis täida eelregistreerimisvorm siin

Positroni sotsiaalmeedia kanalid: 

Instagram Facebook | TikTok

 

Pilt 2

Üritust toetavad Eesti Energia, Connecto, Enersense, Leonhard Weiss, Elrato, E-Service, TalTech, Prysmian Group, ABB, Tallink, Nordic Hotel Forum, Fermi Energia, Energia Avastuskeskus, Enerhack, ESB, UTU Powel, ITK, Pluvo, Kagu Elekter, Taastuvenergia, Melior Projekt, KH Energia, EETEL, W.EG Eesti, Delfi, Beast Rent, eD Insenerid.