Edu ja Tegu programmi seminarid

Pilt

Sellel aastal on veel võimalus osaleda Edu ja Tegu programmi viimastel seminaridel. Uute materjalide tutvustust ja inspiratsiooni jagub nii lasteaedadele, üldharidus- kui ka kutsekoolidele.

  • 27.10.2023 kell 10.30-15.00 Vestlusring kutsekoolidele: ettevõtlusoskuste võistluse ja ettevõtlusõppe tulevik kutsekoolides Tallinnas, Haridus- ja Noorteametis

Vestlusringis on võimalus kaasa rääkida, kuidas ettevõtlusoskuste võistlus ja formaat peaksid tulevikus arenema. Samuti millised on kutsekoolide võimalused ettevõtlusõpet rakendada ja kui oluline on selle õpetamine ka edaspidi. 

  • 8.11.2023 kell 15-16.30 Veebiseminar: Ettevõtlusõppe praktiliste harjutuste kogumiku tutvustus

Seminaril tutvustatakse värskelt valminud ettevõtlusõppe harjutuste kogumikku, mille eesmärk on pakkuda õpetajale lihtsat võimalust muuta ettevõtlusõpe läbi reaalsete elusituatsioonide praktiliseks ja huvitavaks. Harjutused sobivad kasutamiseks erinevatel haridustasemetel ja erialadel alates gümnaasiumist. Üle 90 praktilise harjutuse on kogumikku koondanud ettevõtluskoolitaja ja mentor Sirle Truuts, kes ka ise neid koolitustel ja loengutes kasutab.

  • 13.11.2023  Veebiseminar: Alushariduse ettevõtluspädevuse ja rahatarkuse õppematerjalide tutvustus

Viimane seminar populaarsete alushariduse õppematerjalide tutvustamiseks, kus rahatarkuse ja ettevõtluspädevuste maailmaga teeb tutvust poiss nimega Vinks. Õppematerjal on kasutusele võetud nii lasteaedades kui hea meelega kasutavad seda ka algklasside õpetajad.  

  • 16.11 ja 17.11.2023 Valgamaa ja Põlvamaa haridusvaldkonna inspiratsioonipäevad, kus teemaks ettevõtlus- ja karjääripädevuste arendamine erinevates ainetes ja õppetegevustes. Registreeruma ja osalema on oodatud kõik, kes noorte õpetamisega seotud.
  • 28.11.2023 kell 11.00-15.30 Ettevõtete ja koolide koostööseminar Tartus. Jagatakse häid koostööpraktikaid ettevõtete reaalseks ja sisuliseks kaasamiseks õppetöösse erinevatel teemadel ja ainetes, ka lõimitult ning mõeldakse üheskoos häid ideid, mida igaüks saab rakendada.   

Seminarid on Edu ja Tegu programmi ning Euroopa Sotsiaalfondi toel tasuta. Lisainfo ja registreerumine Edu ja Tegu kodulehel Koolitused – Ettevõtlus- ja karjääriõppe programm Edu ja Tegu (xn--ettevtluspe-jfbe.ee)

Kõik ettevõtlus- ja karjääriteemalised õppematerjalid on üleval E-koolikotis märksõnaga „Edu ja Tegu“. Reaalsetel üritusel on võimalik trükimaterjale ka kaasa saada.

Kogemuslood ja praktilised soovitused Edu ja Tegu podcastisarjas

Kuulake Edu ja Tegu podcastisarja  Edu ja Tegu You Tube kanalil. Kokku on üleval suur osa 50-st podcastist, kus oma kogemusi ja praktilisi soovitusi jagavad ettevõtlikkuse, ettevõtlus- ja karjäärispetsialistid, õpetajad, koolijuhid ja noored.

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?