Eesti Loodusmuuseum kutsub kevadisel vaheajal linnalaagritesse

Pilt

Kevadisel vaheajal toimuvad Eesti Loodusmuuseumis (Lai tn 29a, Tallinn) taas põnevad linnalaagrid, kus lapsed saavad läbi mänguliste ja vahvate tegevuste õppida loodust paremini tundma. Laagri piletihinnas sisaldub lõunasöök muuseumis.

Linnalaager „Dinosauruste põnev maailm“

Kordamisele tuleb hitiks kujunenud dinosauruste laager, kuhu ootame 3.-5. klassi õpilasi. Räägime veidi mütoloogilistest draakonitest ja päriselt olemas olnud dinosaurustest ja õpime vahet tegema, kes on müütilised tegelased ja kes on päriselt kunagi eksisteerinud loomad. Meisterdame ja joonistame, mängime erinevaid õpimänge. Laagrist läheb laps koju uute teadmistega sellest paarisaja miljoni aasta tagusest ajast ja selleaegsetest elanikest ja elukeskkonnast. Oleme selgeks teinud ka sarnasused praegu eksisteerivate liikidega nagu sisalikud, kiilid ja linnud.

Kuupäevad: 22.04 ja 26.04 kell 10-15.

Piletid Fientast.

Kevadine linnalaager: „Taimede ja putukate imeline maailm“

Kahel päeval saab loodusmuuseumis õppida tundma, kuidas on taime- ja putukamaailm omavahel läbi põimunud. Teeme tutvust kevadel tärganud taimede ja esimeste õitsejatega ning paneme ka ise mõned seemned mulda. Lisaks vaatame mikroskoobi all lähemalt erinevaid putukaid ja taimi. Laagri jooksul jõuame teha nii teemakohaseid mänge kui ka joonistada ja meisterdada.

Kuupäevad: 23.04 (1.-4. klass) ja 24.04 (1.-3. klass)

Piletid Fientast.

Venekeelne linnalaager „Linnud – kevadekuulutajad!“

Linnalaager „Linnud – kevadekuulutajad!“ sobib 1.-4. klassi õpilastele. Laager toimub vene keeles, eestikeelsete terminitega. Lapsed saavad uurida lindude mitmekesisust, õpivad tundma meie ränd- ja paigalinde. Mida teevad linnud kevadel? Laagri programm koosneb mängudest ja põnevatest ülesannetest, uurime lindude laulu, sulgi, pesasid ja tegevusjälgi. Kinnistavate mängude ja tegevuste kaudu saavad lapsed ülevaate sellest, kuidas kevadel metsas elu käib.

Лагерь «Птицы- вестники весны»

Эстонский музей природы предлагает принять участие в лагере, который пройдет в апреле.

Лагерь проходит на русском языке, при этом используются термины на эстонском языке. Названия всех птиц изучаем на двух языках. Тема лагеря «Птицы-вестники весны». В ходе увлекательной программы ребята смогут изучить птиц Эстонии, в зале музея. Программа лагеря состоит из интерактивных игр и увлекательных заданий. Будем изучать голоса птиц, гнезда пернатых, следы птиц.

Приготовим самодельный кормовой шарик, для кормления синиц. Лагерь рассчитан на детей в возрасте с 8 – 11 лет. Обед включен в стоимость. Продолжительность лагеря 5 часов. С 10.00-15.00 часов.

Kuupäev: 25.04

Piletid Fientast.

Lisainfo Eesti Loodusmuuseumi kodulehel.

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?