Jänku-Juta kutsub 2.–4. klasside õpilasi nuputama

Pilt

Alates tänasest on kõik 2.–4. klasside õpilased oodatud osalema Tartu Ülikooli teaduskooli matemaatikavõistlusel Jänku-Juta. Veebipõhised ülesanded on nii eesti kui vene keeles.

Nuputamist jagub õpilastele kolmes voorus: I voor algab 4. mail, II voor 8. mail ja III voor 11. mail. Kõik voorud sulguvad 16. mail kell 21. Võistlusega saab liituda mistahes voorus ja soovi korral on võimalik osaleda üksikutes voorudes. Paremusjärjestus selgitatakse välja kolme vooru kokkuvõttes klasside kaupa ja tublimatele jagatakse e-diplomeid. Ühtlasi loositakse osalejate vahel välja auhindu.

Võistlus toimub Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinikeskkonnas (viktoriinid.ee). Osalemiseks vajab õpilane internetiühendusega arvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. Enne võistlema asumist saavad õpilased keskkonnas harjutada ka eelmise aasta ülesannetega.

Võistlemisest

  • Võistluse alustamiseks logib osaleja ennast võistluskeskkonda sisse varem loodud kasutajatunnuse ja parooliga või loob endale uue kasutajakonto. Konto loomisel võib kasutada lapsevanema e-posti aadressi. Eelregistreerumine pole võistlusel osalemiseks vajalik.
  • Enne võistluse alustamist palume osalejatel veenduda, et viktoriinikeskkonda sisestatud andmed (eriti klass ja e-posti aadress) on õiged.
  • Võistluse ajal saavad õpilased oma vastuseid korduvalt muuta ja täiendada. Vastusekasti tuleb sisestada vaid üks arv. Sisestatud vastused salvestuvad automaatselt. Süsteem sulgub kõigi kolme vooru puhul automaatselt 16. mail kell 21.
  • Pärast iga vooru näevad õpilased viktoriinikeskkonnas oma tulemusi. Õpetajatele avaldame tulemusi koolide kaupa nende kirjaliku sooviavalduse põhjal (kelli.hanschmidt@ut.ee).
Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?