Kandideeri KVARKi suveakadeemiasse

KVARK

KVARKi eesmärk on astuda kindlaid samme lähemale maailmale, kus ei lepita lihtsalt väidetega, vaid tahetakse teada ka nende tagamaid. Selleks paneme inimesi avastama, uurima ja katsetama.

Otsime 12 energiast pakatavat inimest, kes jagavad meie maailmapilti ja tahavad oma entusiasmi jagada ka teistega. Kui tunned, et just SINA tahad näidata, et võimatu on võimalik, kandideeri KVARKi suveakadeemiasse.

Mida ootame kandidaadilt?

​Kandideerima on oodatud kõik üle 18-aastased, kes on huvitatud teaduse ja teadmiste jagamisest. Sa ei pea olema füüsik või keemik, oluline on, et sa oleksid huvitatud maailma avastamisest ja tahad seda ka teistele edasi anda.

Mis on KVARKi suveakadeemia?

Tegemist on kahe nädala vältel kestva intensiivse koolitusprogrammiga, kus antakse osalejatele kõik eeldused, et läheneda edasistele väljakutsetele argumenteeritult ja teaduspõhiselt. Osalejad saavad baasteadmised oma mõtete illustreerimisest katsete teel, kui kahe nädala jooksul pannakse proovile suhtlus- ja väljendusoskus, esinemisoskus ja -julgus ning käelised oskused. Suur rõhk on kogemusõppel – esimesest hetkest alates saavad osalejad ise käed külge panna ning koolitajate laiale kogemuste pagasile toetudes tuua õpetlikke tegevusi ja katseid ka enda igapäevatoimetustesse.

Kandidaatidest valitakse välja maksimaalselt kaksteist osalejat. Lisaks on võimalik saada osa KVARKi etenduste ja telesaate “Rakett69” loomisest.

Suvekooli tegevused on jaotatud nii veebi- kui ka kontakttundide vahel. Kontakttunnid toimuvad Tartus. 

​Kuidas esitada taotlust?

​Kandideerimiseks tee video, kus räägid millestki, mis su silmad särama paneb ning selgita, millistele küsimustele vastuseid otsima tuled. Video ei pea olema töödeldud. Saada video koos oma CV-ga aadressile riin@kvark.ee.

Taotluse esitamise tähtaeg on 11. juuli 2021 23:59!

​Arvesta kandideerimisel ajaplaaniga:

Kandideerimise tähtaeg: 11. juuli 2021;

osalejate väljavalimine: 14. juuli 2021;

Koolitusel osalemine: 26.juuli – 6. august.

Lisainfo

Riin Teugijas
e-post: riin@kvark.ee
kvark.ee/suveakadeemia

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?