Konverents Kübernaaskel kutsub osalema!

inimesed arvutiekraanide taga

Tallinna Tehnikaülikool, Kaitseministeerium ja Eesti Interneti Sihtasutus kutsuvad kõiki huvilisi osalema 12. juunil TTÜ KüberKonverentsil, mille selle aasta teemaks on valmisolek küberohtudeks ja küberkindlustuseks. Me küsime – mis toimub küberruumis ja kas oleme valmis selle varjukülje avaldumisel? Seminaril avame mõned olulised teemad ja otsime vastuseid – kas teame kõiki ohtusid, et olla valmis, mida toob tehisintellekt ja kui palju peavad muutuma reeglid, kes mängu kontrollib, kuidas valmistuda riskideks ja kas turvalisus on võimalik?

Konverentsi esimene pool on eestikeelne ning täis Eesti tegijaid. Pealelõunal liitub meiega Cyber Security Summer School ja tegevus muutub rahvusvaheliseks (osaliselt inglise keelseks). Näiteks tutvustatakse Malwarebytes uut laborit TTÜ Mektorys, üles astuvad nii Eesti kui välismaised küberstaarid nagu Peeter Marvet (Zone Media), Raido Orumets (BCS), Toomas Lepik (TTÜ) ja Jenny Radcliffe (Host of The Human Factor Podcast, UK) ja Lisa Forte (Red Goat Cyber Security, UK).

Konverentsil toimuvad mitmed kaasahaaravad mängud ka osalejatele. Päeva lõpus kuulutame välja küberkaitse noorte talentide võistluse KüberNaaskli võitjad ning KüberLaagrisse edasipääsejad ning sööme koos kooki:)

Birgy Lorenz, konverentsi korraldaja, annab teada, et Eestis on tegemist viimase aja kõige suurema maalähedase küberkaitse kogukonna kogunemisega, kus astuvad üles nii teadlased kui tudengid, turvaspetsialistid kui ametnikud. Meie kõikide ühine eesmärk on tuua digitaalne ohutus ja küberturvalisus tavainimesele sammukese lähedamale, et kõikidel oleks infoühiskonnas mõnusam toimida. Olete oodatud sellest osa saama!

Konverentsile on kohti 150, lisainfo ja registreerumine www.kybernaaskel.ee

Ürituse läbiviija on Tallinna Tehnikaülikool ning teadus- ja tehnoloogiapakti partner TTÜ Mektory Tehnoloogiakool.

Foto: Pexels

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?