Läänemere veebiviktoriin ootab õpilasi, õpetajaid ja loodushuvilisi osalema

Pilt

Tartu loodusmaja ja Unesco ühendkoolide võrgustik kutsub 4.-12.klassi õpilasi ja täiskasvanud loodushuvilisi osalema rahvusvahelisel ingliskeelsel keskkonnateemalisel veebiviktoriinil!

Tänavu keskendub viktoriin loomingulistele keskkonnasõbralikele lahendustele ja raamidest välja mõtlemisele. Viktoriin tutvustab nii Läänemere piirkonna kui ka ülemaailmseid kestliku arenguga seotud väljakutseid ja nende võimalikke lahendusi. See on hea võimalus tabada mitu tarkuse kärbest korraga – õppida Läänemere-äärsete riikide keskkonnaseisundi kohta, saada keskkonnateadlikumaks, parandada info otsimise oskusi ja õppida inglise keelt.

Viktoriini ajal on lubatud on kõigi materjalide kasutamine ja veebist otsimine, et osalejate info otsimise ja analüüsimise oskusi treeninda.

Viktoriin toimub kolmes vanusegrupis:

  • 10-13aastased, 5 küsimust
  • 14-16aastased, 7 küsimust
  • 17-19aastased ja täiskasvanud, 8 küsimust

Võimalusel ootame väga õpilastelt, õpetajatelt ja loodushuvilistelt viktoriinile tagasisidet, palume saata see korraldajale: maria.ivanova@tartuloodusmaja.ee. Tahaksime teada, kas osalejatel oli huvitav seda teha, missugused küsimused olid keerulised ja kuidas neile meeldis viktoriini ülesehitus.

Viktoriin on avatud 6. novembrist 22. detsembrini 2023

Loe lisaks ja osale viktoriinis siin. 

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?