Osale miks.ee suvekoolis!

suvekool 2021

Kutsume kõik teaduse populariseerijaid osalema miks.ee suvekoolis. Järjekorras kaheksas suvekool toimub 17.- 18. augustil Laulasmaal LaSpas.

Seekordse suvekooli teemaks on „Teaduse populariseerijad kui teaduse suunamudijad“. Suvekoolis räägime teaduskommunikatsiooni erinevatest tahkudest alates tavameediast tõhusa kodulehe loomiseni ja sotsiaalmeedia võimaluste kasutamisest enda eesmärkide saavutamisel. Toimuvad praktilised töötoad, kus osalejad saavad õpitut kinnistada oma tegevuste kontekstis. Mõtestame teemad lahti lihtsalt ning praktilise suunitlusega, et pakkuda suvekoolis maksimaalset kasu neile, kes teaduskommunikatsiooniga igapäevaselt kokku ei puutu. Sellest hoolimata saavad uusi mõtteid ka osalejad, kes valdkonnas tihedamalt tegutsevad, kuid soovivad ammutada värskeid ideid ja inspiratsiooni.

 

Registreerimine kaheksandasse miks.ee suvekooli on avatud kuni 1. augustini. Suvekoolis osalemine on tasuta, kuid majutuse eest peab osaleja tasuma ise kohapeal. Suvekoolis osalejate arv on piiratud kuni 70 osalejaga, et saaksime ruumis olla hajutatumalt ja järgida vajalikke reegleid. Suvekooli kava on leitav Teadusagentuuri kodulehelt.

 

Lisainfo:

Liina Pappa, liina.pappa@etag.ee
koordinaator
731 7354 

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?