Osale põneval joonistusvõistlusel “Energia”

Pilt

Lasteekraani ja Energia avastuskeskuse koostöös toimub põnev joonistusvõistlus “Energia”.

Energia avastuskeskusel on tulemas tähtis päev – 13. juunil saab möödub 10 aastat keskuse taasavamisest! Et sünnipäeva vääriliselt tähistada, siis lükkavad Lasteekraan ja Energia avastuskeskus koos käima toreda joonistusvõistluse!

19. maini ootame joonistusi teemal “Energia”. Mis on energia, kuidas see töötab või kuidas sina energiat mõistad? Joonista üks äge pilt, tee sellest foto ning pane see alloleva vormi kaudu teele! Saadetud joonistuste seast valime 10 lemmikut, mis pääsevad publikuhääletusele! Lisaks valib oma lemmiku ka Energia avastuskeskuse pedagoog Mari.

22. maist kuni 2.juunini toimub Lasteekraani lehel publikuhääletus, milles hääletame üheskoos joonistustest parimad. Kõik publikuhääletusele pääsenud joonistuste omanikud saavad kingituseks priipääsme 8. juunil toimuvale perepäevale, kus kuulutatakse välja 3 parimat joonistajat!

Perepäeva raames toimub autasustamine, kus parimatest parim saab aastase perepileti ehk “Energia avastuskeskuse Avastajate pileti” ning teine ja kolmas koht aastase sissepääsu pileti ehk “Avastaja pileti”.

Pane enda äge joonistus teele siit.

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?