Tartu Ülikooli teaduskool ootab jaanuarist õpilasi e-kursustele

Pilt

Tartu Ülikooli teaduskool ootab 9.–12. klassi õpilasi 2024. aasta jaanuaris algavatele kevadkursustele. Valikus on kursusi nii loodus- ja täppisteaduste, humanitaaria kui ka sotsiaalia valdkondadest.

Teaduskooli e-õppekeskuse lehel saab kursusi filtrite kaudu mugavalt otsida, nende sisuga tutvuda ja neile registreeruda. Registreerimine kestab kursuse alguseni või seni, kuni kohti jätkub. Esimesed kevadkursused algavad juba 8. jaanuaril.

Gümnasistidele on valikus e-kursused humanitaaria, keemia, sotsiaalteaduste ning bioloogia ja meditsiini valdkonnast. Koostöös ettevõttega CTF Tech toimub taas ka tütarlaste küberakadeemia. Kursuse juures märgitud klass on soovituslik – huvi korral võib õpilane valida ka mõne noorema või vanema klassi kursuse.

Kuna kursused toimuvad veebis, saab õppetöös osaleda üle Eesti. Õpe eeldab palju iseseisvat tööd, kuid kogu kursuse vältel on osalejatele tagatud juhendaja tugi. Kursuse läbinud õpilased saavad Tartu Ülikooli täienduskoolituse tunnistuse, millel on märgitud kursuse nimetus, teemad, maht ainepunktides ja tulemus.

Teaduskooli kursuste ühe ainepunkti (EAP) maht vastab 26-tunnisele õppetööle ja koolidel on võimalus arvestada teaduskooli kursusi õpilaste valikkursustena.

Tutvu lähemalt Tartu Ülikooli teaduskooli tegevustega siin

Õpilaste teadusfestival 2024 autasustamine

Õpilaste teadusfestivali autasustamine 2024

Õpilaste teadusfestival 2024 kutsub osalema!

Õpilaste teadusfestival 2024

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?

Kuidas teha mõjusat posterettekannet?